Hotjar Tracking Code for dimaht.com

حریم خصوصی

بعید می دانم کسی باور کند که شما سه سال با کسی هم خانه باشید و زندگی کنید، اما ندانید که خانه ایشان کجاست؟ و تمام اطلاعات شما از او فقط یک شماره موبایل باشد

بعید می دانم کسی باور کند که شما دوستی داشته باشید که بسیار با او صمیمی باشید و هر جمعه با خانواده باغ باشند، اما بعد از یک سال متوجه شوید باغشان در کدام محدوده است

و خیلی چیزهای خیلی معمولی تر

اما من معمولا سعی می کنم به این صورت باشم. به خودم اجازه نمی دهم که در مورد حریم خصوصی کسی سوالی بپرسم.

در اکثر اوقات تمام اطلاعات من از طرف مقابلم همان مطالبی هست که خود او به من گفته، سوالی نمی پرسم.

در زندگی او کنجکاوی نمی کنم

شاید به همین خاطر باشد که دوستانم در کنار من راحتند.

به نظرم بهتر است که بگذاریم آدم ها خودشان به راحتی و در زمانی مناسبی که خودشان صلاح می دانند اطلاعات به ما بدهند.

با سوال پرسیدن عرصه را بر آن ها تنگ نکنیم. خیلی اوقات عامل اصلی دروغ شنیدن خودمان هستیم، به دلیل پرسیدن سوال نامناسب در زمان نامناسب و شاید با لحنی نامناسب.


4 دیدگاه روشن حریم خصوصی

  • متاسفانه رعایت نکردن حریم خصوصی و سرک کشیدن و پرسیدن در مورد شخصی ترین مسائل به حدی عادی شده که خیلی مواقع حتی اطرافیان می پرسند که چرا در مورد فلان موضوع چیزی نمی پرسی!!!!!!!

  • به شخصه اغلب درمورد خونواده و دیگر روابطم برای مجلس گرم کنی حرف نمیزنم و اگه کسی سوالی هم میپرسه خلاصه میگم. ولی میشنوم که میگن لابد مشکلی داره با خانواده یا دوستاش آدمای موجهی نیستن و این آزاردهندس. مرز حریم خصوصی رو بقیه قرار نیست برامون تعیین کنن. خیلی ها فک میکنن این یعنی اجتماعی بودن.

  • با سلام حمید جان
    گفتید دوست ،پس کسی که واقعا به او اعتماد دارید ، پس اول حواسمان باشد هر کسی دوست نیست و برای پی بردن به دوستی او باید او را آموزد تا بتواند تکیه نمود بدون حریم خصوصی ،زیرا یکی از بدترین دردها ضربه خوردن از کسی است که فکر می کردیم کسی است.

  • منم سعی میکنم این طور باشم …

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.