موفقیت نفرین شده

یکی از پیج های اینستاگرام، که زمانی که بسته شد واقعا ناراحت شدم، پیج پویا شفیعی بود. حرف های خوبی میزد.

کوتاه و پر محتوا

 

خیلی وقت ها یکی از دلایلی که ما می خواهیم موفق شویم این است که به اطرافیان آن موفقیت را نشان دهیم. نه به معنای اینکه بخواهیم فخر بفروشیم، به معنای اینکه بخواهیم آن ها را خوشحال کنیم. به آن ها نشان دهیم که تلاش ها و اعتمادهایشان بالاخره به بار نشسته.

خیلی وقت ها ما موفق می شویم و از خوشحالی اطرافیانمان نسبت به موفقیت ما، تازه خودمان خوشحال می شویم. انگار که با دیدن آن ها ناگهان متوجه می شویم که چه کار بزرگی کرده ایم. البته کسانی که راه موفقیت را برای رضایت انتخاب کرده اند باید بگویم که راه بسیار پر ریسک و سختی را پیش روی دارند، چون خیلی راحت تر از این ها می شود رضایت را لمس یا حتی در آغوش کشید.

راه موفقیت، راه پر فراز و نشیب، سخت، طاقت فرسا و طولانی است.

 

با تشکر

حمید طهماسبی
4.9/5 - (10 امتیاز)

3 دیدگاه روشن موفقیت نفرین شده

 • سلام حمید عزیز
  به نظرت ایا اینکه بخواهیم اطرافیانمان را خوشحال کنیم و به انها نشان دهیم که تلاش ها و اعتماد هایشان به بار نشسته کار خوبیه یا نه؟
  کسانی که راه موفقیت را برای رضایت انتخاب کرده اند باید بگویم که راه بسیار پر ریسک و سختی را پیش روی دارند، چون خیلی راحت تر از این ها می شود رضایت را لمس یا حتی در آغوش بگیری فکر کردم ولی درست متوجه نشدم منظور از رضایت ( رضایت خودمونه)؟

  • مریم جان سلام
   من یه قانونی دارم تو زندگیم که میگه: کسی که بهت اعتماد می کنه باید هر کاری از دستت براش برمیاد انجام بدی. ولی منظورم اعتماد واقعیه نه در حد حرف. به نظر من شاد کردن اون ها کوچکترین کاری هست که ما می تونیم انجام بدیم.
   منظورم از رضایت رضایت دورنیه.
   البته صحبت اولم را اینجوری تصحیح کنم که با هدف درونیه بزرگ میشه خوشحالیه کسانی که به ما اعتماد کردند رو هم بوجود آورد. خوشحالی اون ها میشه زیرمجموعه هدف خومون.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.