من بی خیال شم گوگل نمیشه (گوگل ادسنس)

هوشمندی گوگل در حدی شده که خیلی راحت تبلیغات را برای هر نفر شخصی سازی می کند.

از آن جایی که من قهوه خیلی دوست دارم. حدود 6 ماه پیش در پی تحقیق در مورد دستگاه قهوه ساز خوب، متوجه شدم یکی از بهترین برندها در این زمینه Gastroback هست. مثل اینکه مرسدس بنز قهوه سازهاست. (البته من برای مصرف خانگی مد نظرم هست) و این مدل هم نیمه صنعتی است. یکی از قوی ترین سایت های ایران که full service marketplace هست، سایت خوب bamilo می باشد. بامیلو برای تبلیغات هوشمند بسیار هزینه می کند و بخشی از تبلیغات خود را هم از طریق گوگل انجام می دهد. چک کردن این دستگاه در بامیلو همانا و هر کجا که می روم تبلیغ قهوه ساز Gastroback را می بینم همانا.

 

 

 

 

 

 

این شکل تبلیغ گوگل از طریق Google Adsense انجام می شود. شما می توانید سایت خود را در گوگل ادسنس ثبت نام کنید و شما هم جزو سایت هایی باشید که بنر قبول می کنند و پورسانت تان را بگیرید. از سمت دیگر شما می توانید برا یتبلیغ دادن از گوگل ادسنس استفاده کنید. البته در هر دو حالت برای ایران یکسری محدودیت ها وجود دارد. البته ما می تواینم از طرق کلیک روی گوشه این آگهی ها آن ها را برای خودمان شخصی سازی تر هم بکنیم.

 

با تشکر

حمید طهماسبی
4.7/5 - (11 امتیاز)

2 دیدگاه روشن من بی خیال شم گوگل نمیشه (گوگل ادسنس)

  • آقا حمید یه لطفی می کنید که گوگل ادسنس رو به صورت کامل آموزش بدین ؟ من خیلی دوست دارم با این سرویس کار بکنم مثل آموزش گوگل ادوردزی که قرار دادین. ممنون میشم

  • سلام حمیدجان
    این نوع تبلیغات رو دیده بودم اما در موردش چیزی نمی دونستم و پیش خودم فکر کردم بامیلو چه قدرتی داره که تبلیغاتش توی سایتهای خارجی هم نمایش داده میشه.
    پست آموزنده ای بود. ممنونم

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.