کارآموزی تولید محتوا

کارآموزی تولید محتوا و سئو (غیر حضوری – سراسر ایران)

در این مطلب می خواهم در رابطه با دوره کارآموزی تولید محتوا و سئو، و نقش کارآموزی در درک و یادگیری بهتر مطالب، صحبت کنم. از خدمت از ما و نقش سئو در کسب و کارمان بگویم. و در ادامه از دلیل برگزاری دوره کارآموزی غیرحضوری و توانایی افراد پس از اتمام دوره کارآموزی و نحوه به کارگیری این اطلاعات و توانایی، صحبت خواهم کرد.

ورود افراد از دوره کارآموزی به تیم

امروز بچه‌های تیم ما فرصت این را دارند که بخشی از تجربیات خود را در اختیار دیگران بگذارند. به همین دلیل این دوره کارآموزی تولید محتوا و سئو برگزار می‌شود. هدف از این دوره کارآموزی جذب افراد توانمند بیشتری، در کنار تیم است. در واقع در این چهار سال، دوره‌های کارآموزی در دپارتمان‌های مختلف مجموعه برگزار شده است، که بیشتر بچه های تیم از این دوره‌ها جذب شدند.

آشنایی بیشتر با تیم

فکر می کنم که اطلاع دارید که من از سال ۹۳ مشغول به کسب و کارهای آنلاین هستم و رشته دانشگاهی من هم نسبت به این موضوع غیر مرتبط بوده (عمران خوانده ام) از سال ۹۵ هم توانستیم با جمع آوری یک تیم خوب، کسب و کاری مثل خدمت از ما را راه اندازی کنیم و به اینجایی که الان هست برسانیم.

خدمت از ما یک پلتفرم دوسویه است و در حوزه خود از جایگاه مطلوبی در ایران برخوردار است. از اهداف ما تسهیل تعاملات و ساده سازی مسیر دریافت خدمات، بین دو گروه متقاضیان خدمات و متخصصین ارائه دهنده خدمات است.

از همان ابتدای شکل گیری خدمت از ما تا به امروز، همیشه تلاشمان بر این بوده که به توانایی افراد داخلی شرکت توجه کنیم. در این چهار سال تیم سازی ما با این مدل ذهنی انجام شده است. در حقیقت هنگام پیوستن هر کدام از افراد به تیم، بیشتر از توجه به مدرک تحصیلی و سوابق کاری آن ها، به توانایی‌های ایشان توجه می‌کنیم. روحیه یادگیری و تلاش مدوام و پیوسته است، که باعث توسعه و رشد می‌شود و این برای ما اهمیت دارد.

در رابطه با خدمت از ما و جایگاه امروز آن گفتم، اما این را باید اضافه کنم که این جایگاه با چالش های فراوان به دست آمد و در ادامه مسیر هم چالش های بیشتری را خواهیم داشت. اما تیم، برای تمامی چالش ها آماده است.
یکی از چالش های ما، رشد سایت در بخش های مختلف بود.

گستردگی خدمت از ما

خدمت از ما در سال های ابتدایی در حوزه خدمات منزل فعالیت داشت. اما باگذشت زمان؛ همراه با رشد مجموعه و توانایی های تیم، همچنین بررسی نیازهای جامعه، این خدمات گسترش یافت.

امروز که این مطلب رو می نویسم در بیش از ۳۰۰ خدمت و ۴۶ شهر فعال هستیم. این تنوع خدمات و شهرهای فعال ما، باعث می‌شد که علاوه بر رقبای خودمان، در هر بخش نیز رقبای متفاوتی داشته باشیم. علاوه بر آن مدیریت کردن این میزان خدمات در شهرهای مختلف، کار آسانی نبود. اما تا امروز به خوبی از پس آن برآمده‌ایم.

واقعیتی سخت باور

شاید برای شما جالب باشد که بدانید بیش از ۹۵% افراد تیم خدمت از ما شغل اولی هستند و چیزی حدود ۸۵% آن ها قبل از ورود به خدمت از ما و گرفتن پوزیشن فعلی، مهارت لازم برای آن پوزیشن را نداشتند. اما با وقت گذاشتن، آموزش دیدن و تلاش خودشان جزو افراد تاثیرگذار و کلیدی تیم محسوب می شوند. این ها را گفتم که بدانید پس شما هم می توانید.

این دوره کارآموزی چگونه است:

در گذشته بیشتر دوره‌های کارآموزی ما، به صورت حضوری برگزار می‌شد اما این دوره کارآموزی به صورت غیرحضوری است. به دو دلیل:

  1. شرایط حاکم این روزها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی
  2. دوست داشتیم این دوره کارآموزی محدود به منطقه، شهر و محل سکونت افراد نباشد

وضع این روزها و تمایل همه به درآمدزایی

همه شرایط شرکت در دوره‌های آموزشی حضوری را ندارند اما مایل به کسب درآمد هستند، این دوره به افراد کمک می کند که توانمند شوند و به کمک خدمت از ما درآمدزایی کنند.

الان که صحبت از درآمدزایی شد این را بگویم که بعد از اتمام دوره، افرادی که در طول دوره کارآموزی توانمند بوده و پس از اتمام دوره تایید شوند، با آنها همکاری خواهیم داشت و می‌توانند درآمدزایی داشته باشند.

پس در هرکجا که زندگی می‌کنید و هر مدرک تحصیلی دارید، می‌توانید در دوره کارآموزی تولید محتوا و سئو ما شرکت کنید. بعد از اتمام دوره در حوزه تولید محتوا و سئو توانمند هستید، بعد از آن می توانید این توانایی را در سایت خود، در کنار ما یا در هرجای دیگر به کار بگیرید و رشد کنید.

حضور در این دوره کارآموزی رایگان است

از طریق لینک زیر می توانید ایمیل خود را ثبت کنید تا برای دوره جدید به شما اطلاع رسانی شود.

 

لینک پیش ثبت نام رایگان دوره جدید

 

پی نوشت: از تمام کسانی که این مطلب را مطالعه کردند خواهش می کنم به هر نحوه که خودتان صلاح می دانید در بازنشر و اطلاع رسانی این دوره به افراد مستعد و متقاضی، به من کمک کنید.

با تشکر

حمید طهماسبی

3.8/5 - (24 امتیاز)

29 دیدگاه روشن کارآموزی تولید محتوا و سئو (غیر حضوری – سراسر ایران)

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.