Hotjar Tracking Code for dimaht.com
سه سالگی خدمت از ما

۳ سالگی خدمت از ما

وقتی که بیشتر فکر می کنم می بینم از یک بابت هایی چقدر این ۳ سال زود گذشت، اما از طرف دیگر این ۳ سال خیلی خیلی طول کشید و آموزندگی آن برای من بیش از ۳ تا ۳۶۵ روز بود. خدمت از ما برای من بیشتر شبیه یک دانشگاه است. هر روز به من فرصت یادگیری می دهد به من فرصت می دهد که نقاط ضعف خودم را پیدا کنم. پارسال که واقعا نمی دانم چرا از دوسالگی خدمت از ما غافل شدم و نتوانستم (اهمال کاری کردم) که تبریکی در وبلاگ خودم منتشر کنم.

معرفی خدمت از ما

 

خدمت از ما

 

انگار دیروز بود که در سایت محمدرضا شعبانعلی مطلب “برای هما و جلیل: کسب و کار دیجیتال و رابطه آن با شناخت دنیای دیجیتال (۱)” را خواندم. گفتم چقدر خوب است پس من هم یک سایت لوله بازکنی آنلاین می زنم و ماهی ۱۰ میلیون تومان درآمد کسب می کنم. تمام “۷ نکته که بهتر از در ایده خود لحاظ کنید” را پاس می کرد. رفیق و شریک فعلی ام حبیب صادقی نژاد را دیده ام. آن سال ها حبیب در بوشهر مشغول ساختمان سازی بود (هر دو ما ارشد عمران خوانده بودیم). او هم به نظرش همه چیز درست آمد. گفت برو ببینیم چی میشه!

با رفیق و شریک دیگرم مصطفی سقایی تماس گرفتم. به او گفتم مکان شرکت از من، نیرو گرفتن برای محتوا های سایت هم با من، تو حاضری حقوق آن پرسنل را بدهی؟ گفت آره، پایه ام

و اینطوری شد که پروژه خدمت از ما استارت خورد. (عدد ها را به این دلیل یادم هست چون، من هر کسب و کاری را که راه می انداختم برای آن شناسنامه می نوشتم)

ایده خدمت از ما را ۱۱ شهریور در سایت محمدرضا خواندم.

۱۴ شهریور تصمیم گرفتم آن را اجرایی کنم

۱۶ شهریور دامنه آن را خریدم

۲۶ شهریور قالب سایت را انتخاب کردم

۶ مهر رفت برای محتوا گذاری

۱۶ آبان اولین تماس برای لوله بازکنی اتفاق افتاد

۲۲ آبان اولین درآمدمان حاصل شد

فاصله تایید ایده تا رسیدن به اولین درآمد حدود ۴۰ روز طول کشید (که البته برای خود من در بین کسب و کارهای قبلی ام رکورد خوبی بود)

لوگو پلنگ آن را خودم در اینترنت سرچ کردم: fast service و این لوگو آمد، از آن خوشم آمد و آن را برای خدمت از ما انتخاب کردیم.

محتواگذاری و سئو از ما بود و مصطفی جواب تماس ها را می داد و در سایت دیوار به دنبال شماره لوله بازکن ها می گشت. تا پایان سال تماس ها رو به افزایش بود و من سایت هایی که در آن زمان مشغول به انجام همین کار بودند را بررسی می کردم.

در ابتدای سال ۹۶ بود که دسته خدمات بیشتری را اضافه کردیم مانند:

نشت یابی

تخلیه چاه

لایروبی

حفرچاه

ایزوگام

و در پایان سال هم با خدمات دیگر کمی تکمیل تر شد مانند : نظافت منزل ، پرستاری ، باغبانی ، نقاشی ساختمان و …

کم کم خدمت از ما در حال شکل گیری بود. قالب آن، قالب آماده ای از وردپرس بود (که بسیار هم برای ما کار راه انداز بود). زمانی که به دنبال قالب مناسب بودیم به قالبی بر خوردیم که رنگ آن زرد بود و جذاب. همان را انتخاب کردیم و آن نیز شد رنگ سازمانی ما.

اواسط سال ۹۶ بود که حبیب صادقی نژاد هم به ما ملحق شد و توانستیم خیلی قوی تر و جدی تر راه را ادامه دهیم.

البته باید همیشه از حمایت های خواهر نازنینم هانیه طهماسبی هم تشکر کنم که از سال ۹۳ همیشه در شرکت است و در تمام کارهایی که می خواستم شروع کنم پیش من و حامی من بوده و هست.

امروز که برای شما این مطلب را می نویسم خدمت از ما پر بازدید ترین سایت بازار خدمات آنلاین ایران است. (به صورت ارگانیک). جزو ۵ بازیگر اصلی این حوزه حساب می شود.

برنامه های بسیار جالب و جذابی برای رشد خدمت از ما داریم. هنوز که هنوز است ما به دنبال این هستیم که

چه کنیم که لیدر بازار شویم؟

 

تصمیم دارم در ماه های آینده وارد ریزترین نکات شکل گیری خدمت از ما شوم و از مواردی که باعث عقب ماندن و یا پیش بردن سریع خدمت از ما شد برای شما بنویسم. خدا را چه دیدید شاید روزی همه آن ها را سر هم زدم و به هم چسباندم و کتابی در این باره چاپ کردم.

۳ سالگی خدمت از ما را به تمام کسانی که در این ۳ سال ما را حمایت کردند و تمام همکاران پرتلاش، بادانش و با مهارتم تبریک می گویم.

مطمئنم که روزی خدمت از ما بزرگ می شود و نتایج تمام تلاش های همه را برمی گرداند.

 

شما می توانید از مجله خدمت از ما یا حتی پربازدیدترین مطلب ها هم دیدن کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن مشتری:

   

لینک دانلود اپلیکیشن متخصصین:

   

خدمت از ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

با تشکر

حمید طهماسبی

8 دیدگاه روشن ۳ سالگی خدمت از ما

 • ممنون از سایت خوبتوت

 • حمید بهت تبریک میگم.
  به عنوان یک کاربر یک بار از “خدمت از ما” سرویس گرفتم و راضی بودم.
  امیدوارم بتونید چالش های کار رو تحمل کنید و در چهار سالگی کسب و کارت خبرهای خوب بیشتری برامون داشته باشی.

 • سلام
  موفقيت خدمت از ما رو به شما، همکاران و تیم تون تبریک میگم.
  از برکات دانشگاه خدمت از ما بی نصیب نبودم. و چیزهای خیلی زیادی در دوره کارآموزی سال گذشته خدمت از ما یاد گرفتم که در تلاشهای دو سال قبل از آن یاد نگرفته بودم. و اگر از آن دوره بی نصیب می ماندم، شاید هرگز نمیتوانستم بطور جدی و حرفه ای دیجیتال مارکتینگ را یاد بگیرم و وارد این حوزه بشم.
  لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق
  واقعا برای یادگیری دیجیتال مارکتینگ و مخصوصاً سئو مدیون شما و دانشگاه یادگیری خدمت از ما هستم. هر چند دوره کوتاهی بود. اما پایه و اساس یادگیری ام درست و حرفه ای شکل گرفت.
  به امید دیدن موفقیت های بیشتر شما و خدمت از

 • مرسی داداش عزیزم? چقدر تداعی خاطراتی که نوشتی برام قشنگ بود.
  منم خیلی خوشحالم که تونستم بخش کوچیکی از مجموعه باشم و برای رسیدن به اهدافت کمکت کنم.
  جالبه که بعد از ۵ سال در مجموعه بودن هنوز هم صبح ها با کلی انرژی میام دفتر.چون تا امروز نشده که روزهای کاریم تکراری باشه. هر روز پر از تجربه ها و چالش های جدید هست و این حسی که امروز چه چیز جدیدی باید یاد بگیرم واقعا برام جالبه.
  یکی از ارزشهای “خدمت از ما” این هست که “ما یک خانواده ایم”…واقعا این جمله شعار نیست و کاملا این حس مشهود هست.
  مطمئنم که در این راه موفق میشیم.

 • چه خوبه این پست. تجربه ساختن و پرورش دادن بنظر من ارزشمندترین و هیجان انگیزترین تجربه ای هست که انسان میتونه داشته باشه. ساختن یک وسیله, یک رابطه, کسب و کار و یا خودت. خدمت از ما برای من جاییه که هر زمان بخوام میتونم یک مهارتم رو محک بزنم و رشد بدم. هیچ وقت فکر نمیکردم جایی کار کنم که رابطه با خود تیم ( نه تک تک اعضا ) و کسب و کار واسم مثل رابطه با یک شخص بشه. خدمت از ما برای من محل کار نیست. محل زندگی و تجربه هست.
  میدونم میتونیم و چهارسالگی رو با دستاوردهای بزرگ جشن میگیریم.

 • 1 تیر 97 وقتی کارآموز “خدمت از ما” شدم هیچ وقت فکر نمیکردم که نتونم بزارمش کنار و به مرور زمان اینقدر درس های درست زندگی کردن رو از شما یادگرفتم و شما اینقدر باعث رشد من شدید که حس میکنم به “شما” و “خدمت از ما” بدهکار هستم.
  امید وارم بتونم به عنوان جزئی کوچک از مجموعه “خدمت از ما” مفید باشم و تلاشمو میکنم چرخ معیوب سازمان نباشم.

 • خدمت از ما اولین جایی هست که من کار حرفه ای ام را شروع کردم
  از این بابت واقعا خوشحالم که در اولین تجربه ی کاری ام با افراد حرفه ای همکار بودم و هستم. امیدوارم خدمت از ما به جایی که لایقش هست برسد.

 • درود به حمید عزیز

  مسیر و روند شکل گیری خدمت از ما، برام بسیار جالب بود. از این موضوع آگاه نبودم و چقدر عالی شد که این موضوع رو با ما در میون گذاشتی.
  همون طور که خودت گفتی، خدمت از ما، مثل دانشگاه می مونه؛ و واقعا برام مفید و لذت بخش هست که هر روز با افرادی از جمله خودت تعامل دارم که موجب افزایش درک و گسترده دیدم می‌شن.
  می ریم که تولد 4 سالگی خدمت از ما رو بر قله بازار آنلاین خدمات، جشن بگیریم (البته من یه ذره می دونم که چیزی بیش از این مدنظرمون هست;)).

  سبز و کامروا شوی.

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.